עו"ד מיטל בוארון

"בעיני, אף בן נוער לא נולד עבריין. גילו הצעיר, חוסר בשלותו, לחץ חברתי, או נסיבות חיים אומללות - הובילו אותו לביצוע עבירה. עבורי, הוא ילד שזקוק לעזרה"

עורכת דין ומגשרת בדיני משפחה ונוער המעורב בפלילים.

אודות עו"ד מיטל בוארון

ברוכים הבאים,

אני עו"ד מיטל בוארון, בעלת תואר ראשון LLB במשפטים, מוסמכת בגישור וחברה בוועדה לנפגעי עבירה ובוועדה לבתי דין רבניים, תל אביב. את התמחותי עשיתי בבית המשפט לנוער תחת שופטת ורכשתי ניסיון רב ומקיף בחוק הנוער – שפיטה, ענישה ודרכי טיפול וכן בחוק הנוער –  טיפול והשגחה.

אני מתמחה כ-10 שנים בתחום עבירות בני נוער ומרצה בכל רחבי הארץ בפני בני נוער, מורים והורים.

משרדי מייצג בהצלחה בני נוער בעבירות פליליות החל משלב החקירה בתחנת המשטרה ועד לסיום המשפט, בדגש על הליך שיקומי.

ההיכרות העמוקה עם חוק הנוער, שרכשתי כבר כמתמחה בבית המשפט, מעניקה לי יתרון משמעותי כעורכת דין בייצוג בני נוער בהליך הפלילי. הכרתי מקרוב את דרך עבודתם של שופטי נוער ואני מעמידה את הניסיון הרב שרכשתי לרשות בני הנוער שאני מייצגת.

למשרדי גם ניסיון רב בתחום דיני המשפחה: גישור, הסכמי גירושין, פירוק שיתוף, ניכור הורי, מזונות, משמורת, סרבנות גט וגירושין. ליוויתי בהצלחה לקוחות רבים ועזרתי להם בדיסקרטיות ובנחישות לסיים את ההליך בצורה המיטבית והמהירה ביותר.

אני רואה בדיני המשפחה חלק בלתי נפרד מתחום עבירות בני הנוער, ועושה שימוש בכלים רבים המשותפים לשני התחומים, כדי להגן ולשמור תמיד על טובת הילדים.

החזון שלנו

שקט נפשי
עו"ד בוארון מעניקה ללקוחותיה שקט נפשי וביטחון מלא מהרגע שהפקידו את תיקיהם בידיה. בוארון לוחמת למענם בכלל הזירות המשפטיות וזה מתבטא למעשה לאורך כל שלבי ניהול התיק - גישה זו היא בסיס אמונתה של עו"ד מיטל בוארון אשר מאמינה שעבודתה היא שליחות. אין ילד רע, יש ילד שרע לו ויש שטועים לפעמים וזקוקים להגנה, ההליך הפלילי הוא הזדמנות לשינוי - לקוח שבחר לפנות לעו"ד מקבל הכוונה והזדמנות נדירה לצאת מתוך המשבר אליו נקלע ולפתוח "דף חדש".
שקט נפשי
לעו"ד בוארון ניסיון רב בניהול תיקי נוער בפלילים מרגע חקירתם ועד סיום ההליך ואחריו כמו כן בעלת ניסיון רב בתיקי משפחה על כל רמותיהם. מיטל פועלת במקצועיות ללא פשרות וידע רב, וניחנה בסובלנות, אמפתיה ובאינטליגנציה רגשית גבוהה, אשר הופך אותה לעורכת דין מקצועית ומוערכת.
הקודם
הבא

לקוחות המשרד נהנים מ:

אסטרטגיה

דיסקרטיות

שקיפות

תוצאות

לכל שאלה או בקשה התקשרו אלי
או

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן